הרצליה

קרע ברשימת "הליכוד" למועצה

לטענת עו"ד יוסף בן ארויה, מספר שלוש ברשימת הליכוד למעוצה, יוסי קוממי העומד בראש הרשימה מחליט הכל לבדו ועל דעת עצמו. ממטה הבחירות של סיעת הליכוד בהרצליה: "ברור שלו היה זוכה במקום השני ברשימה היה ממשיך בליכוד"

שרון יונתן 29/08/2018
קרע ברשימת
יוסף בן ארויה. עזב את רשימת הליכוד (צילום: פרטי)

עו"ד יוסף בן ארויה, שנבחר בפריימריז למקום השלישי ברשימת "הליכוד" למועצת העיר הרצליה, הודיע השבוע על התפטרותו והסרת שמו מהרשימה. בראש הרשימה עומד חבר המועצה יוסי קוממי ובמקום השני נמצא עמרי קורן, בנה של חברת הכנסת נורית קורן מהליכוד.

לדברי בן ארויה, מדובר ברשימה שאינה מכבדת את "הליכוד" בעיר, כזו שבספק רב אם תגרד את אחוז החסימה, ואין הוא מעוניין ששמו יכתם עמה.


בן-ארויה אמר השבוע: "אינני מסכים עם דרכו של העומד בראש הרשימה יוסי קוממי, הפועל בצורה המנוגדת לרוב חברי סניף 'הליכוד' בעיר ומחליט הכל לבדו ועל דעת עצמו, באופן שיפגע בסניף הליכוד בעיר. בנוסף, קוממי פעל לצרף אנשים לרשימה שלא על פי דין התנועה וללא הסכמה של חברי מועצת הסניף, כנדרש. לאחר שראיתי שאין עם מי ועל מה לדבר, החלטתי להסיר את שמי מהרשימה".

בן ארויה ציין כי הוא שוקל להצטרף למפלגה אחרת לאחר שקיבל אישור לכך מועדת הבחירות של "הליכוד".

 

יוסי קוממי. עומד בראש רשימת הליכוד (צילום: פרטי)

יוסי קוממי. עומד בראש רשימת הליכוד (צילום: פרטי)

 

 

ממטה הבחירות של סיעת "הליכוד" בהרצליה נמסר בתגובה: "עמדת רוב חברי סניף הליכוד בהרצליה באה לידי ביטוי באופן דמוקרטי בבחירות האחרונות שהתקיימו בסניף. בבחירות אלו מר בן ארויה נחל מפלה קשה וזכה ב- 14 קולות בסה״כ. חבל שמר בן ארויה תולה את עזיבתו בגורם כזה או אחר. ברור שלו היה זוכה במקום השני ברשימה היה ממשיך בליכוד. רשימת הליכוד הנוכחית למועצה משלבת בין ניסיון, רעננות, שלושה צעירים שהצטרפו וייצוג לשתי נשים. אמון הציבור בסיעת הליכוד והעומד בראשה, מר יוסי קוממי, יקבע בבחירות שהתקיימו  ב- 30 באוקטובר 2018 ולא על ידי אינטרסנט כזה או אחר".

 

  

 

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
יש קואליציה
נעצר חשוד בגניבת כסף בבית חולים פוריה
חודש מרץ של מופעים בקניון שבעת הכוכבים
חודש מרץ של מופעים בקניון שבעת הכוכבים
חוזר הביתה
סרטון שמקשר בין יואל עזרזר לרשימת באמונה הופץ ברשתות החברתיות
סרטון שמקשר בין יואל עזרזר לרשימת "באמונה" הופץ ברשתות החברתיות
"חייבים לשלב צעירים בקדמת הבמה העירונית"
בית הדין הארצי לעבודה
רשת הדיור המוגן "בית בלב" תשלם להסתדרות 300 אלף שקלים
רעש בלתי סביר מהבית ספר
תלונות תושבים על רעש בלתי סביר ברמת השרון