הרצליה

האופטימיות הפכה לאכזבה

האופטימיות של מישל מורג, שהתמודד לראשות העירייה, התנפצה בליל הבחירות, כאשר מורג הבין שהוא לא עבר את אחוז החסימה למועצת העיר

שרון יונתן 01/11/2018
מישל מורג ביום הבחירות. לא נכנס למועצה (צילום: שרון יונתן)

האופטימיות של מישל מורג התנפצה עמוק לתוך ליל הבחירות, כאשר הבין שהוא לא מהווה פקטור בהתמודדות לראשות העירייה וגרוע מכך, לא עבר את אחוז החסימה למועצת העיר.                                                                       

 את מורג פגשתי יותר מוקדם בבוקר בכניסה לבית הספר "גורדון" וכבעל כבעל ניסיון כמנהל מטות בחירות בעבר יש לו מה להגיד על מערכת הבחירות: "מערכת הבחירות הייתה יותר אלימה ויותר חסרת הגינות ויושרה מצד שני המועמדים המובילים. אתמול הם תלו שלטים באותם מקומות שבית המשפט אסר עליהם".                                                        

למרות שהיה ברור לכל כי בקמפיין הנוכחי יש שני מועמדים שהם מעל השניים האחרים, מורג מצהיר בשעות צהרי יום שלישי כי יש לו סיכוי טוב לעבור לסיבוב השני: "מאחר שאני רואה את החיבוק של התושבים אני חושב שיש לי סיכוי טוב לעלות לסיבוב שני מול פדלון. אני שומע יותר ויותר חוסר שביעות רצון. הרבה אנשים אומרים שטוב שאני נמצא כדי להוות אלטרנטיבה אמיתי ולא מישהי שהלכה איתו חמש שנים יד ביד תוך שיתוף פעולה מלא ויום אחד יצאה נגדו ואף אחד לא יודע למה".

 אם לא תעלה לסיבוב שני זאת תהיה אכזבה מצדך?

 "אם לא אעלה לסיבוב שני אהיה מאוכזב אבל באתי לעבוד בשביל התושבים וכך אעשה. אני חושב שנשיג בין שלושה עד ארבעה מנדטים, פחות מזה יהיה אכזבה. אם לא אכנס למועצה בוודאי שזה כישלון".

 עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
הגוב החדש של דניאל גרינברג
הג'וב החדש של דניאל גרינברג
משאלת לב בחטיבת קלמן ברמת השרון
"משאלת לב" בחטיבת קלמן ברמת השרון
נכנסו למועצה
שיתוף פעולה ראשון מסוגו
מנוי בילוי
המתנדב המצטיין
ממשיכים להתנגד לתוכנית הבניה
יוצרים שוויון
יוצרים שוויון מגדרי
רק מיל"ה טובה