הרצליה

מתואמות ביניהן

בתום שבעה מחזורים למכבי והפועל הרצליה יש 9 נקודות והן מדורגות במקום התשיעי בשתי המחוזות בליגה א'. מחר תתארח מכבי אצל שמשון כפר קאסם והפועל תארח את נשר

שרון יונתן 01/11/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

מכבי הרצליה הייתה שותפה ביום חמישי שעבר לאחד המשחקים הדרמטיים ביותר העונה בכדורגל הישראלי, כאשר סיימה את משחק הבית שלה נגד כפר שלם בתיקו 2 :2, כאשר על השערים אחראיים שני הבלמים, דור הלוי וברק לביא. הדרמטיות נובעת מהעובדה ששלושה שערים נכבשו מדקה 86 ועד שריקת הסיום. דווקא האורחת הייתה זו שעלתה ראשונה ליתרון בדקה ה-43. השוויון של מכבי הרצליה הגיע רק בדקה ה-86, כאשר הבלם והקפטן ברק לביא הוכשל ברחבה ואת הפנדל ניצל דור הלוי, חברו לחוליית ההגנה, כדי להשוות. אבל רגע, כאן הדרמה רק החלה. דקה לאחר מכן כפר שלם השוותה והיה נראה כי היא בכל זאת תצא עם שלוש הנקודות, אבל לא כך חשבו שוב צמד הבלמים. 4 דקות בתוספת הזמן הוכשל ברק לביא מחוץ לרחבה ואת הבעיטה לקח גם הפעם דור הלוי כדי לכבוש שער נוסף ולקבוע חלוקת נקודות. בעקבות התיקו התקדמה הרצליה מקום אחד בטבלה, למקום התשיעי שבמאזנה 9 נק'. מחר (שישי, 14:00) תתארח מכבי אצל שמשון כפר קאסם, שנחשבת לאחת המועמדות לעליה, אך עד כה היא מאכזבת ומקדימה את מכבי רק בנקודה.                                            

הנציגה השנייה בליגה א', הפועל הרצליה, רשמה גם היא במחזור האחרון תיקו ובכך שתי הקבוצות "מתואמות" ביניהן בשלושת המחזורים האחרונים (לשתיהן הפסד, ניצחון ותיקו לפי הסדר הזה). לאחר הניצחון הביתי על שפרעם יצאה הפועל למשחק חוץ נגד הפועל ירושלים וחזה משם עם נקודה בעקבות התיקו המאופס. ובדיוק כמו מכבי, גם להפועל יש 9 נק' והיא במקום התשיעי בטבלה. ביום שלישי (לאחר סגירת הכתבה) התארחה הפועל אצל הכח עמידר רמת גן במסגרת גביע המדינה ומחר (שישי) תארח את עירוני נשר המדורגת במקום ה-14.

 

 

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
באופקים מציינים 50 שנה לנחיתת האדם על הירח
תלמידי "מצוינגב" באופקים מציינים 50 שנה לנחיתת האדם על הירח
שובתים למען כדור הארץ
שובתים למען כדור הארץ
תביא את מה שיש עליך או שארצח אותך
"תביא מה שיש עליך או שארצח אותך"
פרסום ראשון: סימה פרי פורשת מהמרוץ לראשות העירייה ומהחיים הפוליטיים
גבר טבע למוות בתא
גבר טבע למוות בת"א
הסערה הרסה. התלמידים שיקמו
לא יתקיים עימות פומבי בין המועמדים לראשות העירייה
מי פרץ לחשבונות המייל והפייסבוק של גינזבורג?
נפרץ חשבון הפייסבוק של גינזבורג