הרצליה

אישום: סחרו בסמים בהזדמנויות רבות

שני צעירים נעצרו בימים האחרונים כשברשותם מאות גרמים של סמים. בחקירתם עלה חשד כי סחרו בסמים בין היתר לתושבי רמת השרון והרצליה

מיכאל פרוסמושקין 22/11/2018
מואשמים בסחר בסמים (תמונה להמחשה iclipart)

 שני צעירים, שנעצרו בהרצליה בהפרש של מסר ימים זה מזה, הואשמו כי סחרו בסמים ברמת השרון ובהרצליה.

על פי כתב אישום שהוגש נגד אחד מהם, תושב הרצליה, הוא החזיק ב–8 בנובמבר קוקאין במשקל של כ–29 גרם, MDMA במשקל של כ–8 גרם, חשיש במשקל של כ–203 גרם וקנאביס במשקל של כ–154 גרם.

מכתב האישום עולה כי בין השנים 2017–2018 סחר הנאשם במספר רב של הזדמנויות בקנאביס בתמורה ל–70 עד 100 שקלים לגרם למספר לקוחות, בהם תושבי רמת השרון והרצליה. הראיות נגדו מתבססות על עדויות של לקוחות והתכתבויות וואטס אפ שנמצאו בטלפון שלו. לטענת הפרקליטות, בחקירתו הוא גם הודה במיוחס לו.

צעיר אחר שנעצר כשבוע לפני כן הואשם כי החזיק בדירתו בהרצליה 524 גרם קנאביס וחשיש במשקל של כ–398 גרם. חמישה אישומים נוספים מייחסים לו סחר בסמים באמצעות אפליקציית טלגראס ללקוחות שונים מאזור הרצליה ורמת השרון. מהחקירה עולה כי בכל פעם היה מדובר בגרמים בודדים שמכר בתמורה לכמה מאות שקלים. התביעה ציינה כי הנאשם סחר בסמים בהיקף נרחב יותר מהמיוחס לו בכתב האישום. "נראה כי מדוב במכונה המשומנת היטב ממנה הנאשם הרוויח כסף למחייתו", אמרו בתביעה המשטרתית . החשוד, שהמשטרה ביצעה עליו תצפיות, הודה בחקירתו בהחזקת סמים, אך הכחיש כל קשר לעסקאות סמים שיוחסו לו.

מעצרם של שני הנאשמים, שמיוצגים על ידי עורכי הדין וליד כבוב ומיכאל סיבוני, הוארך עד להחלטה אחרת.

 

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיטב המטבח ההונגרי
שבוע הקולינריה ההונגרית בישראל
איפה הסימונים?
נפגעים מפגיעת רקטה במושב בשרון
אומרים תודה לאנשי החינוך
יאחדו שורות?
יאחדו שורות?
אישום: תקף קשיש וגרם לו לחבלות
חשד: צעיר מכפ"ס ביצע עבירות מין בקטינות וחיילות
הפגנה סוערת מול ביתו של נפתלי בנט ברעננה
הפגנה סוערת מול ביתו של נפתלי בנט ברעננה