הרצליה

נעצרו חשודים בגניבות מבתי עסק בהרצליה

במקרה אחד נעצרה אישה, כשברשותה עשרות מוצרים, בחשד כי גנבה אותם מסופרמרקט בהרצליה. במקרה אחר הואשם גבר בגניבת בקבוקי אלכוהול מבית עסק בעיר

מיכאל פרוסמושקין 20/12/2018
גניבות מבתי עסק (תמונה להמחשה iclipart)

 גבר ואישה חשודים במספר מקרי גניבות של מוצרים שביצעו, כל אחד בנפרד וללא קשר ביניהם, מבתי עסק בהרצליה.

במקרה הראשון, המשטרה עצרה תושבת פ"ת, בת 42, בחשד לגניבת מוצרים בשווי עשרות אלפי שקלים מסופר מרקט בהרצליה בשתי הזדמנויות במהלך סוף השבוע. כמו כן, היא חשודה כי ביצעה עבירות דומות במקומות אחרים בארץ ובעקבות כך היא דרושה לחקירה בשתי תחנות משטרה נוספות.

מעצרה של החשודה – שמוכרת למשטרה - בוצע במקרה, לאחר שעל פי טענת המשטרה היא נהגה בצורה שסיכנה את עצמה ופגעה במדרכה. לאור כך שוטר ביקש ממנה לעמוד בצד ובבדיקת פרטיה התברר כי היא דרושה לחקירה בשתי תחנות משטרה. כמו כן נתפסו ברשותה למעלה מעשרים קופסאות של מזון לתינוקות ועוד מעל עשרים חבילות טונה. במסגרת החקירה נלקחה עדות מקצין הביטחון של בית העסק ובמשטרה מתכוונים לבדוק את מצלמות האבטחה במקום.

המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרה של החשודה בשלושה ימים, אך בסיומו של הדיון החליט השופט עלאא מסארווה להאריך את מעצרה במספר שעות בלבד כשלאחר מכן היא שוחררה בתנאים מגבילים,  תוך הרחקה מהעיר הרצליה למשך חודש.

בתוך כך, תושב אשדוד, בן 39, הואשם לפני ימים אחדים כי גנב בקבוקי אלכוהול מסופרמרקט ברחוב בן גוריון בהרצליה. מכתב האישום עולה כי ב – 8 ביוני 2017 הגיע האיש לבית העסק, ניגש לאזור בקבוקי האלכוהול, הוציא בקבוק אחד והכניס אותו לתווך מכנסיו ונעלם מעין המצלמה. בהמשך, ניגש עוד מספר פעמים לאזור וגנב עוד מספר בקבוקים והכניס למכנסיו. בסך הכל – כך על פי כתב האישום – גנב כתשעה בקבוקי אלכוהול שונים בשווי של כ – 985 שקל. 

 

 

עוד כתבות
מיכאל פרוסמושקין 19/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/03/2019
משה פדלון , מכבדים את האופוזיציה
שרון יונתן 14/03/2019
עמנואל יצחק
מיכאל פרוסמושקין 14/03/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
הושמדו מאות קג דגים שהוחזקו לאל קירור
הושמדו מאות ק"ג דגים שהוחזקו ללא קירור
חדש בהוד"ש: גישור בהליכי תכנון ובנייה
מח יולדות חדשה נחנכה באיכילוב
מחלקת יולדות חדשה נחנכה ב"איכילוב"
זה"ב בגיל הזהב
טיסות מחיפה ורמון לאירופה ללא אגרות
'ימים של קולנוע'
עובד רשות מקומית חשוד בקבלת טובות הנאה
עובד עירייה חשוד בקבלת טובות הנאה