הרצליה

נפגעים בשריפה בבניין בהרצליה

כ - 11 בני אדם נפגעו משאיפת עשן כתוצאה משריפה שפרצה בבניין ברחוב נורדאו בהרצליה. כמה שעות קודם לכן, עלה באש רכב מתחת לבניין ברחוב אחר בעיר - מה שגרם לנזק רב הן לרכב והן לחלקו התחתון של הבניין

מיכאל פרוסמושקין 02/01/2019
ימין: השריפה בדירה, שמאל: השריפה של הרכב (צילום: כב"ה מחוז ת"א + פרטי)

כ - 15 בני אדם, בהם ילדים וקשישים, נפגעו משאיפת עשן כתוצאה משריפה שפרצה לפנות ערב (יום רביעי) בהרצליה. 

סמוך לשעה 16:30 התקבל דיווח על שריפה בבניין רב קומות ברחוב נורדאו 2 בהרצליה עם חשש ללכודים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, משטרה וכיבוי בפיקודו של רב רף איציק שישיצקי.  הכוחות זיהו שריפה שפרצה בקומה ראשונה של בניין בן תשע קומות כשבחלקו  התחתון של הבניין שוכנים משרדים ובתי עסק שונים. 

מהמקום חולצו 11 נפגעים, בהם שישה ילדים וחמישה קשישים, אשר פונו לבית חולים במצב קל. במקביל, במשך דקות ארוכות בוצעו פעולות לכיבוי השריפה. עשן סמיך ושחור לצד האש שהתפשטה נראו ממרחק רב בעיר.  הסיבה לפרוץ השריפה טרם ידועה. 

מעיריית הרצליה נמסר כי "ראש העירייה משה פדלון , הנהלת העירייה וצוותי הרווחה נמצאים במקום. העירייה ערוכה לסייע למשפחות שייתכן ויאלצו הלילה לפנות בתיהם".
 
הרכב שעלה באש (צילום: פרטי)

הרכב שעלה באש (צילום: פרטי)בתוך כך, סמוך לשעה 13:00 התקבלו דיווחים על פיצוץ ושריפת רכב בבניין ברחוב אוצר הצמחים בהרצליה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות הצלה רבים. בחלוף זמן קצר הושגה שליטה על האש, אשר התפשטה וגרמה נזק לבניין ולדירה בקומה התחתונה. יש לציין כי הרכב שעלה באש חנה בסמוך למצבור של בלוני גז, כך שכיבוי מהיר של השריפה מנע פיצוץ של הבלונים. באירוע לא היו נפגעים, אך כאמור נגרמו הזקים כבדים לרכב ובחלק התחתון של הבניין. בדיקה העלתה כי האש פרצה כתוצאה מתקלה טכנית ברכב.  

עוד כתבות
מיכאל פרוסמושקין 17/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/03/2019
משה פדלון , מכבדים את האופוזיציה
שרון יונתן 14/03/2019
עמנואל יצחק
מיכאל פרוסמושקין 14/03/2019
צעירה נפגעה בתאונה בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 12/03/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
טו בשבט שמח במגמת אדריכלות נוף
דייל אוויר מגוש דן חשוד בגניבת אלפי שקלים
דייל אוויר מגוש דן חשוד בגניבת אלפי שקלים
פסטיבל "אנימיקס ה-8"
זוכרים את נופלי צוק איתן
זוכרים את נופלי "צוק איתן"
דואגים לאם ולילד
חג המוזיקה הישראלית
הדרך אל הניצחון