הרצליה

"סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות"

ראש עיריית הרצליה , משה פדלון אמר בוועידת נגישות ישראל הבינלאומית: "עיריית הרצליה חרתה על דגלה להוות סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות"

כתב לוקאל 28/05/2019
ראש עיריית הרצליה משה פדלון עם יובל וגנר נשיא ומייסד עמותת נגישות ישראל וקרן טלקר מנהלת תחום הנגישות העירונית
צילום באדיבות עיריית הרצליה

ראש עיריית הרצליה וסגן ומ"מ יו"ר השלטון המקומי, משה פדלון, השתתף ביום ראשון השבוע בוועידת נגישות ישראל הבינלאומית, שעמדה השנה בסימן עתיד הנגישות.

דבריו של משה פדלון בוועידה לוו במצגת ובסרטונים שתיארו את המיזמים הרבים לקידום ושיפור ההנגשה שמבוצעים בהרצליה, בהובלת יחידת הנגישות העירונית. "עיריית הרצליה חרתה על דגלה להוות סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות", הוסיף פדלון ואמר "והיא תמשיך לפתח את תחום הנגישות בעיר לטובת תושבי העיר עם מוגבלות ולאורחיה".

כידוע, עיריית הרצליה פועלת כבר למעלה משני עשורים להנגשה של מוסדות הציבור, החינוך והמרחב הציבורי הפתוח, בליווי תכנית אב עירונית ותוכנית רב שנתית. תחום הנגישות גם מוטמע ברשות כחלק ממדיניות ראש העיר והנהלת העירייה, ובכך תורם להבאתו לתודעה הציבורית, לשינוי עמדות וליצירת שותפות בקרב הקהילות המקומיות.

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא מציין כי "עיריית הרצליה פועלת בעקביות למען מרחב ציבורי נגיש כמו גם למתן שירות קשוב, מכבד ונגיש המותאם לכל תושבות ותושבי העיר. כחלק מכך ערכנו סדנאות בנושא לעובדי העירייה והנגשנו אירועים עירוניים".

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
החשד: הירואין וקריסטל בתוך מקל הליכה
המשימה: להשאיר את הצעירים בעיר
פנסיה חובה – מה חשוב לדעת היום?
אישום: העתיקו והפיצו את שידורי הוט ויס
האם האירוע שהתקיים בבית הכנסת בהשתתפות פדלון ווייס חוקי?
האם האירוע שהתקיים בבית הכנסת בהשתתפות פדלון ווייס חוקי?
הולכים להצביע
תוכנית התחדשות עירונית בקטמונים יוצאת לדרך
בריונות בכביש