הרצליה

רמפת הירידה לנתיבי איילון דרום תיחסם

החל מה-1.7.19 הפניה לנתיבי איילון נחסמת לצורך עבודות החלפה ושדרוג צנרת של קו הנפט (קצ"א) העובר מצפון המדינה לדרומה. בעירייה טוענים שהסגירה לא תחריף את עומסי התנועה באופן משמעותי

שרון יונתן 27/06/2019
פביאן. הגיש שאילתא בנושא
צילום: דני שביט

מי שנסע לאחרונה לכיוון מערב העיר נתקל בוודאי בשלט גדול מעל שדרות שבעת הכוכבים המבשר כי רמפת הירידה (הפניה ימינה) לנתיבי איילון דרום תיחסם החל מה-1 ליולי למשך כחודש ימים.

תושבים רבים סברו אולי כי מדובר בעבודות בכביש או שינוי בהסדרי תנועה, אבל מתברר כי החסימה לא קשורה בכלל למערכת הכבישים. בתשובת העירייה לשאילתא שהגיש חבר המועצה איל פביאן בישיבת מועצת העיר השבוע עלה כי הפניה לנתיבי איילון נחסמת לצורך עבודות החלפה ושדרוג צנרת של קו הנפט (קצ"א) העובר מצפון המדינה לדרומה.

עוד התברר כי העבודות היו אמורות להתקיים כבר בחודש מרץ אבל ראש העירייה, משה פדלון, התנגד לכך כפי שהסביר במועצה: "מאחר ומדובר בחודשים עמוסים מבחינת תנועה התנגדתי והתעקשתי שהעבודות יתבצעו בחודש יולי, אז התנועה היא פחותה יותר".בתשובה לשאלה על עומסי תנועה מיוחדים שיגרמו השיבה העירייה כי נעשו ספירות תנועה שהעידו על נפח תנועה נמוך יחסית בירידה לנתיבי איילון בשעות העומס וכי אין סבירות שהסגירה תחריף את עומסי התנועה באופן משמעותי.

בעירייה ציינו כי הם יפקחו על הפרויקט ביחד עם נציגי נתיבי איילון וכי הפרויקט מתוכנן לכשלושה שבועות ובסיומו יחזור המצב לקדמותו.

חבר המועצה יהונתן יסעור הציע לפתוח באופן זמני פניה שמאלה לנתיבי איילון אבל פדלון השיב כי הנושא נבדק ואינו אפשרי.

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
משרד ההסברה, כך תשקיעו נכון את שני מיליון הדולר במאבק האנטישמיות
הפגנה סוערת מול ביתו של נפתלי בנט ברעננה
הפגנה סוערת מול ביתו של נפתלי בנט ברעננה
עוז עזריאלי, ראש סיירת נאמני רעננה.
"התקווה שלי שרעננה תהפוך מעיר טובה למצויינת"
אירוע שבועות סוהו פולג
מה עושים עם הילדים באסרו חג שבועות?
עגיל בן 2000 שנה נמצא בעיר דוד
עגיל בן 2000 שנה נמצא בעיר דוד
מקלטים נפתחו בערי השרון
הפסד בכורה
מינהלת התחדשות עירונית מוקמת בכפר סבא