הרצליה

התעופפו לחצי הגמר

הישג מצוין לנבחרת הכדורשת של הרצליה שהעפילה לחצי גמר אליפות הנבחרות, שם תפגוש מחר (שישי, 12.7.19) את נבחרתה של רמת השרון

שרון יונתן 11/07/2019
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
צילום: פרטי

נבחרת הכדורשת של הרצליה העפילה ביום שלישי השבוע לחצי גמר אליפות הנבחרות כדורשת PROשמאורגנת על ידי איגוד הכדורשת הישראלי. אליפות הנבחרות, בה השתתפו 25 נבחרות בארבעה מחוזות, הינה פרויקט ההמשך של משחקי המכביה בהם השתתפו נבחרות מ- 45 רשויות מקומיות ומטרתה להשאיר את הנבחרות העירוניות בכושר לקראת משחקי המכביה הבאים המתוכננים לשנת 2021.
שחקניות הנבחרת נבחרו מבין שחקניות העיר אשר משתתפות במהלך השנה בליגות איגוד הכדורשת, כאשר לקראת הקמת הנבחרת נערכו מיונים והורכבה נבחרת שתייצג את העיר.

הרצליה שובצה בבית המוקדם במחוז שרון ביחד עם אבן יהודה, פתח תקוה, כפר סבא, דרום השרון ואורנית. את השלב הזה סיימה הרצליה במקום השני לאחר שצברה ארבעה ניצחונות לעומת הפסד אחד, לנבחרת מכפר סבא.

כאמור, ביום שלישי העפילה הרצליה לחצי הגמר לאחר ניצחון ברבע הגמר 2 :0 על אשדוד, שסיימה ראשונה במחוז הדרום. בחצי הגמר שיתקיים מחר בבוקר (שישי, באולם גלילי בכפר סבא) תפגוש הרצליה את רמת השרון, כאשר גם חצי הגמר השני יהיה על טהרת השרון ובו יתמודדו כפר סבא נגד רעננה. הגמר והמשחק על מקומות 3-4 יתקיימו מספר שעות לאחר מכן.

שחקניות הנבחרת הן: טובה תורג'מן, רלי כפיר, הילה קורן, אילונה כהן, רוית צוק ממי, סיון נאור נתן, אורית כספר, ציפי וולדמן, זיוה רורדני, ניל חבשוש, מירב ג'נאח, אסנת רזון, נתלי ויטל, הילה תורג'מן. מנהלת הקבוצה: ליאת שומכר לוי. מאמנת הקבוצה היא כרמית רוח שאמרה השבוע:

"קבוצת הרצליה Pro היא סגל של שחקניות שטובת הקבוצה והרצון לנצח נמצאים בראש סולם העדיפויות, כל אלא ביחד עם התמדה, כישרון וחיבור קבוצתי הביאו השנה את קבוצת הרצליה Pro למקום השני והמכובד בבית הקשה בו הוצבה.
האתגר לא היה פשוט. להצליח לייצר בזמן קצר הרמוניה ותקשורת טובה באוסף של שחקניות מוכשרות שלא משחקות יחד במשך העונה. זה דרש הכנה טקטית, פיזית ומנטאלית של השחקניות עם דגש על חיבור השחקניות לקבוצה אחת שתצליח להתמודד בהצלחה מול מכשולים על המגרש.
הצלחנו להגיע למקום השני בבית המוקדם ולחצי הגמר ואנחנו ממשיכות לכוון גבוה בתקווה לנצח ביום שישי ולהעפיל לגמר".

עוד כתבות
הקהל של בני הרצליה. יחזור למלא את אולם היובל?
שרון יונתן 18/07/2019
אלדד אמיר. ראש חזק מצליח לנצח כל אחד
בילי בסרגליק 18/07/2019
קבוצת דרום השרון. אלופת הטורניר
שרון יונתן 11/07/2019
אירועי ספורט חצות ועוד
כתב לוקאל 08/07/2019
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
שרון יונתן 27/06/2019
צחר רותם. להחזיר את הדרך והחזון למועדון
שרון יונתן 20/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אופרה בפארק
כיצד מומלץ לקחת את הצעדים הראשונים בעולם יזמות הנדלן?
כיצד מומלץ לקחת את הצעדים הראשונים בעולם יזמות הנדל"ן?
הרוגה בתאונה ליד עזריקם
פיגוע ירי בסמוך לאריאל
הרוג בפיגוע ירי ליד אריאל
יער אוסישקין  , מי יציל אותו?
מחלוקת בין שתי הערים תביא לסופו של יער אוסישקין הגוסס?
שובתים למען כדור הארץ
שובתים למען כדור הארץ
הבית בו פגעה הרקטה במושב משמרת
בעקבות המצב הביטחוני - הצגה חינם לתושבי השרון
שבוע איכות הסביבה יתקיים עם שלל אירועים מיוחדים לכל המשפחה
שינה באוהלים בחווה האקולוגית וסיור פרפרים